CoverDrone - Bez przepłacania i niedoszacowania

Odpowiadając na potrzeby naszych użytkowników, każdego dnia poszukujemy najlepszych rozwiązań i korzystnych ofert z których mogą skorzystać. Poszerzamy sieć partnerów, wybierając tylko sprawdzone i polecane marki.
Coverdrone jest największym ubezpieczycielem komercyjnych dronów na Wyspach Brytyjskich. To ceniony lider, posiadający wielu zadowolonych klientów. Produkty i usługi Coverdrone, polecane są profesjonalistom, a także osobą zaczynającym dopiero przygodę z dronami.

Nasze wyceny opierają się wyłącznie na tym, co chcesz ubezpieczyć. Brak u nas sztywnych kategorii lub zastrzeżeń. Zapewniamy, że jesteś objęty ochroną na wszelkie możliwości związane z twoimi operacjami lotniczymi. Bez przepłacania lub niedoszacowania.Ubezpiecz się w Coverdrone i ciesz się warunkami jakie dotychczas były nieosiągalne! Używaj drona gdziekolwiek jesteś.

Ubezpieczenie Coverdrone jest ogólnoświatowe, co oznacza, że możesz zabrać i obsługiwać drona w dowolnym miejscu na świecie, z zastrzeżeniem niektórych wykluczonych terytoriów. (wykluczone terytoria: Stany Zjednoczone Ameryki, Algieria, Burundi, Kabinda, Republika Środkowoafrykańska, Kongo, Demokratyczna Republika Konga, Erytrea, Etiopia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Liberia, Mauretania, Nigeria, Somalia, Republika Sudanu, Sudan Południowy, Kolumbia, Ekwador, Peru, Afganistan, Dżammu i Kaszmir, Myanmar, Korea Północna, Pakistan, Gruzja, Nagorno- Karabach, Północno Kaukaski Okręg Federalny, Iran, Irak, Libia, Syria, Jemen oraz każde państwo, w którym działanie ubezpieczonego statku powietrznego narusza sankcje Organizacji Narodów Zjednoczonych) Nasza ochrona wykracza poza samo latanie dronem, obejmuje ono także przechowywanie i transportowanie sprzętu.

Sample image
Ubezpieczenie Coverdrone jest zgodne z regulacjami UE.

Nasza polityka jest w pełni zgodna z Rozporządzeniem UE EC785 / 2004 zawierającym zarówno ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, jak i odpowiedzialności lotniczej (ryzyko wojenne), które mają zastosowanie także do komercyjnych operatorów dronów.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej / produktów

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe na mocy rozporządzenia 785/2004 i oferujemy różne poziomy ochrony ubezpieczeniowej dostosowane do twoich wymagań, które są zgodne z przepisami.

Wymiana sprzętu starego na nowy

Jeśli Ubezpieczyciel zdecyduje się na wymianę drona w przypadku reklamacji, zamiennik będzie tą samą marką i typem, chyba że zostało to uzgodnione inaczej.

Sample image
Pełna ochrona podczas transportu i pracy

Twój sprzęt jest z nami zawsze bezpieczny. Pełna polisa ubezpieczeniowa chroni Cię bez względu na to, czy latasz swoim dronem, czy przewozisz go, a także w czasie, gdy bezpiecznie go przechowujesz (z zastrzeżeniem niektórych wykluczonych terytoriów).

Brak ograniczeń dotyczących liczby dronów

Nasza polisa pozwala dodać tyle dronów, ile potrzebujesz. z przepisami.

Brak ograniczeń dotyczących godzin lotu

Możesz latać swoim dronem, kiedy tylko chcesz.

Brak ograniczenia liczby operatorów

Nasze polisa pozwala pokrywa wszystkich operatorów dronów pracujących w Twojej firmie.

Szybka obsługa roszczeń

Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w roszczeniach na każdym kroku, tak szybko, jak to możliwe.

Polisa "W trakcie szkolenia"

Możesz ubezpieczyć się zaraz po ukończeniu kursu UAVO. Zapewni to ochronę sprzętu, aby móc ukończyć szkolenie przed przystąpieniem do egzaminu praktycznego.

Sample image
Ubezpieczenie wynajętego sprzętu

Ubezpieczamy również sprzęt, który nie jest Twoją własnością, ale jest wynajęty na podstawie umowy wynajmu.

Zadzwoń do nas lub napisz

+ 48 602 497 888 , biuro@dronlink.com