Partnerzy DronlinkDronlink to społeczność, którą tworzą najwięksi specjaliści z branży droniarskiej. Skupia firmy z branży UAV, a także gwarantuje dostęp do profesjonalnych usług i produktów oferując liczne bonusy i udogodnienia. Członkostwo w Dronlink wiąże się z wieloma korzyściami. To nie tylko prestiż i widoczność, ale także szereg innych możliwości, które zapewniamy Naszym użytkownikom.


Sample project image
Branżowe sklepy internetowe z rabatem do - 20%

Do naszej grupy zaprosiliśmy rekomendowane sklepy internetowe, których liczba stale się powiększa. Oferują one wysokiej jakości produkty jak i niezbędne wyposażenie dla każdego specjalisty. Za naszym pośrednictwem otrzymasz pakiet zniżek przygotowany przez sklepy partnerskie specjalnie dla zarejestrowanych użytkowników Dronlink. To bonus, dzięki któremu zapewniamy dostęp do wysokiej klasy asortymentu z rabatami nawet do 20%!


Pakiety ubezpieczeniowe których nie znajdziesz u polskich ubezpieczycieli

Chcąc zapewnić jak największe korzyści Dronlink, nawiązaliśmy współpracę z firmą Coverdrone z Anglii. Coverdrone jest liderem na rynku komercyjnych ubezpieczeń dronów na Wyspach Brytyjskich, który posiada szereg pakietów ochronnych i korzystne rozwiązania dla każdego operatora drona. Ubezpieczenia Cover Drone obejmują szeroki zakres, a także posiadają rozwiązania, których nie spotkasz u polskich ubezpieczycieli. Są one adekwatne zarówno dla systemów samolotów bezzałogowych, a także dla zdalnych systemów samolotowych. Coverdrone oferuje 5% zniżki na ubezpieczenia wyłącznie dla zarejestrowanych członków społeczości Dronlink! Dla ułatwienia, pomagamy w formalnościach oraz w komunikacji, podczas doboru odpowiednich rozwiązań.

Sample project image

Sample project image
Modele 3D tworzone w oparciu o liczne zdjęcia

Współpraca ze szwedzką firmą Spotscale gwarantuje nam i naszym użytkownikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Jako lider w branży modeli 3D, Spotscale zajmuje się wiernym odwzorowaniem kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów na obserwowanym terenie. To połączenie ogromnej ilości zdjęć w spójny i płynny obraz, umożliwiający obserwację najdrobniejszych detali budynków i otoczenia. Tworzone modele 3D wykorzystywane są min w projektowaniu, architekturze, a także budownictwie, umożliwiając przeprowadzanie skutecznych prezentacji i inwentaryzacji. Dzięki Spotscale, możesz zmienić swoje zdjęcia budynków, w wysokiej jakości i rozdzielczości, prezentacje 3D. Modele dostępne są w wersji online, dzięki czemu mogą stać się atrakcyjnym i ważnym, narzędziem w rękach twoich klientów. Będąc zarejestrowanym członkiem Dronlink, Spotscale wykona dla Ciebie model 3d wysokiej jakości, narzędzia do planowania przestrzennego oraz inspekcji z rabatem nawet do 50%!Lista partnerów stale się powiększa

Dbając o zadowolenie naszych partnerów i powiększanie korzyści płynących z przynależności do społeczności dronlink, lista naszych partnerów stale się powiększa. Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem naszego serwisu, poszukujemy partnerów i dostawców, rekomendowanych usług, których operatorzy dronów mogą potrzebować. Poza widocznością i prezentacją wśród potencjalnych klientów, chcemy zapewniać Wam korzystne bonusy i możliwości, o których będziemy stale informować.

Sample project image