PARĘ ISTOTNYCH KWESTII

Autor Dronlink.com, 01/02/2018

W dzisiejszym blogu chcielibyśmy poinformować Was o etapie naszych działań. Serwis wystartował na początku tego tygodnia. W ciągu kilku dni zarejestrowało się około 20 firm. To całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę, że dopiero zaczynamy promocję serwisu.

Wizytówki.

Prosimy o szczegółowe wypełnianie informacji w panelu klienta. Ważne jest, żeby zamieszczone były wszystkie informacje, w każdej zakładce - opis działalności, logo, zdjęcie przewodnie, filmy w portfolio i rodzaj licencji UAVO.

Weryfikacja

Ustawa o ochronie danych osobowych zabrania nam weryfikacji bezpośredniej czy dana firma rzeczywiście posiada licencję UAVO. W kilku bliźniaczych portalach w Europie, przy tworzeniu konta wymagany jest skan licencji UAVO, do potwierdzenia jej posiadania. Nie chcemy wychodzić z tą inicjatywą. W ramach weryfikacji, przy rejestracji będzie wymagany NIP firmy.

Informacje i uwagi.

Wszelkie uwagi i informacje zwrotne od naszych użytkowników są dla nas bardzo przydatne. Pozwalają one udoskonalać nasz portal i spełniać Wasze oczekiwania. Jeśli macie jakieś uwagi co do funkcjonalności portalu lub zakres Waszych działań obejmuje kategorie, które nie są u nas dostępne - prosimy o kontakt mailowy (biuro@dronlink.com).

Wyszukiwarka

Dostajemy pytania o sposób w jaki wyswietlają sie wyniki wyszukiwań wizytówek. Na chwilę obecną wszystkie firmy wyświetlają się razem. Jako, że jesteśmy w fazie testów, algorytm lokalizacji nie został jeszcze uruchomiony. Docelowo nasz algorytm bedzie wyswietlał wyniki firm na podstawie lokalizacji zapisanej w panelu klienta. Planujemy zmienić to w przyszłym tygodniu, żeby firmy z Rzeszowa nie wyświetlały się z tymi z Suwałk :)

Jeśli chodzi o start 'pełną parą', jesteśmy w trakcie kodowania platformy 'stock'. Po zakończeniu testów oraz po zakończeniu pierwszej fazy kampanii reklamowej, ruszamy z kampanią do odbiorców Waszych usług. Będziemy informować Was na bieżąco o etapach naszych działań.

Raz jeszcze zachęcamy do tworzenia wizytówek, testowania funkcjonalności oraz do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek uwag.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Bezpiecznych lotów.