NOWOŚCI W DRONLINK

Autor Dronlink.com, 21/03/2018Drodzy użytkownicy, na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować, że jesteście razem z Nami. Dzięki temu możemy wspólnie tworzyć społeczność, łączącą największych specjalistów z Naszej branży.

W ciągu szczęściu tygodni od powstania serwisu, dołączyło do Nas ponad 50 nowych firm. Jesteśmy wdzięczni, że chcecie razem z Nami budować, jedyną tak wyjątkową, społeczność branżową.

Z uwagi na ciągły rozwój naszego serwisu i wdrażanie coraz to nowych rozwiązań, przedłużamy dla Was bezpłatny okres abonamentowy, dzięki któremu będziecie mogli w dalszym ciągu korzystać z rozbudowanej wersji serwisu.

Ten dodatkowy, bezpłatny okres, będzie dla Was także możliwością sprawdzenia nowych udogodnień, które aktualnie wprowadzamy.

 

Jakich nowości można się spodziewać?

  • Nowy ciekawszy wygląd wizytówek,
  • Atrakcyjniejszy układ graficzny, dzięki któremu skuteczniej zaprezentujesz swoje usługi.
  • Możliwość dodawania zdjęć do galerii. Zostało to wdrożone z uwagi na fakt, że ciekawe ujęcia i wyjątkowe zdjęcia to duża część naszej branży. Od teraz możesz pokazać swoim klientom jeszcze więcej.
  • Skuteczniejsza i łatwiejsza integracja z portalami społecznościowymi; plugin do Facebooka.
  • Powiększająca się lista partnerskich firm, które chcą nawiązać z Nami współpracę.
 

Nasz serwis w dalszym ciągu rozwija się, by móc sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników i odbiorców. Ciągle wdrażamy nowe udogodnienia, o czym będziemy Was na bieżąco informować.

Korzystając z okazji, chcieliśmy zwrócić szczególną uwagę na rzetelne i dokładnie wypełnianie formularzy w panelu klienta. Podanie jak największej ilości informacji pomoże Nam ukazać Was w jak najatrakcyjniejszej formie. Jest to ważne z uwagi na przyszły kontakt z klientami.

Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność dodawania lokalizacji na mapie, która jest bardzo istotna z uwagi na poprawność wyników wyszukiwania.

 

Dziękujemy!

Bądź razem z Nami, naprawdę warto!

 

Bezpiecznych lotów.